0

U braktis nga e ëma, qentë shqyejnë fëmijën e porsalindur

Një fëmijë i porsalindur është braktisur nga emë e vet, e cila e ka lënë në mes të rrugës.
Fatkeqësisht foshnja u përball me sulmin e disa qenve, duke marrë plagë të shumta në fytyrë dhe gjymtyrë.
Ngjarja shokuese ka ndodhur në qytetin Tacna të Perusë, tetë orë pas lindjes së fëmijës.Shtyp ne katrorin me poshte per tu shfaqur lajm i plote:

 

 

admin

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.